The Suicide Squad
The Suicide Squad

Idris Elba dołączył do obsady Sonica 2!

Idris Elba to aktor znany z ról w Szybkich i wściekłych: Hobbs & Shaw lub filmów MCU, w których zagrał Heimdalla. Aktora możemy aktualnie oglądać Legionie samobójców: The Suicide Squad, gdzie wciela się w postać Bloodsporta, przywódcy tytułowego legionu. Ten przystojniak podłoży również głos Knucklesowi w kontynuacji Sonica: Szybki jak błyskawica.

Idris Elba na swoim koncie na Instagramie pochwalił się angażem do nowej roli. Na grafice przedstawiona jest pięść Knucklesa, znanej kolczatki z gier o Sonicu, a zarazem jednego z najstarszych przyjaciół głównego bohatera. Sprawdźcie sami, jak prezentować się będzie pięść nowego bohatera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Idris Elba (@idriselba)

Zobacz również: Diuna otrzymała nowy plakat z bohaterami filmu!

Fabuła filmu jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Możemy przypuszczać, że niektóre postacie z gry takie jak Tails czy Knuckles odegrają kluczowe role. James Marsden powróci do roli Toma, a Ben Schwartz ponownie użyczy głosu Sonicowi. Jeff Fowler powróci na stanowisko reżysera. Pat Casey i Josh Miller będą odpowiedzialni za scenariusz, wraz z reżyserem Deadpoola Timem Millerem na pokładzie jako producent wykonawczy. Paramount Pictures pracowało, aby zachować większość zespołu kreatywnego na pokładzie.

Premiera filmu nastąpi 8 kwietnia 2022 roku.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Sonic. Szybki jak błyskawica

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?