Ich rajski rejs zamieni się w walkę o przetrwanie. Emocjonujący thriller Coś w wodzie już niedługo!

Ich rajski rejs zamieni się w walkę o przetrwanie. Coś w wodzie, emocjonujący thriller z gwiazdami z Wiedźmina, The Crown i Outlandera tylko w kinach od 22 marca.

Coś w wodzie to emocjonujący thriller o grupie przyjaciółek,których niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar za sprawą ataku drapieżnych rekinów. W rolach desperacko walczących ożycie kobiet zobaczymy wschodzące gwiazdy Hollywood, aktorki znane z przebojowych seriali Wiedźmin, The Crown i Outlander.Scenariusz filmu jest dziełem autorki entuzjastycznie przyjętej przez widownię i krytykę ekranizacji powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta Dobry omen. Natomiast za kamerą produkcji stanęła art-directorka światowych megahitów Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć oraz Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

coś w wodzie

fot. materiały prasowe

Więcej informacji ze świata kina przeczytasz na Movies Room:

Coś w wodzie – o czym opowie?

Cierpiąca na traumę po dramatycznym wydarzeniu z przeszłości Meg (Hiftu Quasem) długo zastanawia się, czy wziąć udział w ekskluzywnym, organizowanym w rajskich plenerach ślubie koleżanki Lizzie (Lauren Lyle). Ostatecznie jednak przybywa na Karaiby, mając za towarzyszki Cam (Nicole Rieko Setsuko), Ruth (Ellouise Shakespeare-Hart)oraz dawno niewidzianą przyjaciółkę Kaylę (Natalie Mitson). Kiedy kobiety postanawiają udać się w samotny rejs łodzią, nie przeczuwają, że idylliczna podróż zmieni się w zaciętą walkę o przetrwanie. Wkrótce, zdane tylko na siebie i dryfujące na otwartym morzu, będą zmuszone zmagać się nie tylko ze skrajnym wycieńczeniem, ale też atakami rekinów-morderców. Czy mają jakikolwiek szanse w starciu z drapieżnikami, z których natura uczyniła prawdziwe maszyny do zabijania?

Coś w wodzie, kiedy premiera?

Coś w wodzie zobaczymy tylko w kinach od 22 marca.


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?