Hotel Transylwania: Transformania
Hotel Transylwania: Transformania

Hotel Transylwania: Transformania – nowy zwiastun!

Drakula i paczka powracają! Otrzymaliśmy drugi zwiastun animacji Hotel Transylwania: Transformania. Możemy w nim zobaczyć kilka nowych scen, których nie było w poprzednim zwiastunie.

Hotel Transylwania powraca! Zobaczcie najnowszy zwiastun przebojowego widowiska dla całych rodzin. Tym razem Drak i jego przyjaciele stają się ludźmi. Oj będzie się dziać.

Zobacz również: The Book of Boba Fett – Legenda powraca! Nowa zapowiedź serialu trafiła do sieci!

Tajemniczy wynalazek Van Helsinga zamienia Johnny’ego w potwora, a Draka i jego kumpli w ludzi. Bohaterowie muszą jak najszybciej znaleźć sposób, aby powrócić do dawnego stanu, inaczej zostaną tacy na zawsze.

W ostatniej części omawianej serii zabraknie Adama Sandlera, który pokładał głos za Draculę przez wszystkie trzy poprzednie odsłony. Za wspomnianego wampira przemówi w omawianej animacji Brian Hull, który miał już okazję wystąpić w roli kierownika tytułowego hotelu. Otóż aktor podłożył głos za Draca w krótkometrażowej animacji Monster Pets. Zabraknie również Kevina Jamesa w roli Franka, a zastąpi go Brad Abrell.

Ponadto w oryginalnej obsadzie głosowej filmu znajdują się również: Selena Gomez, Andy Samberg, David Spade, Molly Shannon, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Asher Blinkoff, Fran Drescher, Kathryn Hahn i Jim Gaffigan.

Hotel Transylwania: Transformania wyreżyserowali Jennifer Klushka i Derek Drymon na podstawie scenariusza autorstwa Amosa Vernona, Nunzio Randazzo i twórcy animowanej serii Genndy’ego Tartakovsky’ego.

Premiera filmu będzie miała miejsce 14 stycznia 2022 roku na Prime Video.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Somy Pictures

Stały współpracownik

Hakuna Matata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?