Hotel Transylwania 4 oficjalnie zapowiedziany

I kolejna wiadomość związana z sequelem znanej animacji. Tym razem nieco bardziej oczywista. Studio Sony zapowiedziało czwartą odsłonę swojej niezwykle popularnej serii animacji.

Hotel Transylwania 4 zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 22 grudnia 2021 roku. To dość odważna data, zważywszy na to, że na 16 grudnia zapowiedziano już Avatar 3. Dwie pierwsze części animacji wychodziły we wrześniu, trzecia zaś w lipcu. Jeszcze nie znamy szczegółów fabuły.

Hotel transylwania

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Powstanie Kot w butach 2! Twórca Spider-Man Uniwersum reżyserem!

Opis trzeciej części: Mavis zaskakuje Draculę rodzinną podróżą na luksusowym statku wycieczkowym, przeznaczonym tylko dla potworów. Pragnie, aby tym razem jej tata wziął sobie urlop od pracy w hotelu, a tym samym organizowania innym wakacji, i doświadczył ich na własnej skórze. Jak nietrudno się domyślić, paczka Draculi z przyjemnością przyjmuje propozycję Mavis. Zatem wszystkie potwory bawią się znakomicie, rozkoszując całą morską zabawą, jaką oferuje rejs, a jest w czym wybierać, np.: siatkówka, przeogromne bufety czy egzotyczne wypady. Niestety sielankę przerywa coś nieoczekiwanego… mianowicie Drac zakochuje się w intrygującej, ale niebezpiecznej pani kapitan. Czy utrzymanie odpowiedniego balansu pomiędzy rodziną, przyjaciółmi i rodzącym się romansem nie okaże się zbyt trudne, nawet dla najpotężniejszego wampira na świecie?

Oryginalna obsada głosowa animacji: Dracula (Adam Sandler), Mavis (Selena Gomez), Johnny (Andy Samberg), niewidzialny człowiek Griffin (David Spade), wilkołaki Wanda (Molly Shannon) oraz Wayne (Steve Buscemi), mumia Murray (Keegan-Michael Key), a także Dennis (Asher Blinkoff), Frank (Kevin James) i Eunice (Fran Drescher).

Hotel Transylwania 3 nakręcił Genndy Tartakovsky, który ponadto razem z Michaelem McCullerem sporządził scenariusz. Produkcją zajęli się Michelle Murdocca i Adam Sandler.

Animacja zagościła w polskich kinach 12 października 2018 roku.

Źródło:

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?