Hotel Transylvania: Transformania - oficjalny plakat i data premiery!
Hotel Transylvania: Transformania - oficjalny plakat i data premiery!

Hotel Transylvania: Transformania – oficjalny plakat i data premiery!

Uwielbiani bohaterowie Hotelu Transylvania powracają w kolejnej części animacji studia Sony Pictures Animation! Zobaczcie oficjalny plakat i poznajcie polską datę premiery!

Jesteście gotowi na świeże podejście do tematu zamiany ciał? Transformania, czyli Hotel Transylvania 4 z pewnością zapewni wam nowe wrażenia. Poprzednie trzy części animacji były wielkim sukcesem komercyjnym, a każda kolejna zarabiała więcej od poprzedniej. Producenci Transformani uważają, że będzie ona równie dobra co poprzednie. A już z pewnością będzie naprawdę udanym zamknięcie sagi.

„W Hotel Transylvania: Transformania zamykamy serię z hukiem! Widok naszej znajomej, ukochanej obsady potworów w zabawnym nowym świetle, gdy przypadkowo przemieniają się w ludzi… Cóż, uważamy, że ostatni rozdział zamknie całą historię w emocjonującym, teatralnym doświadczeniu dla całej rodziny”.

– powiedzieli Jennifer Klushka i Derek Drymon, reżyseży.

Czy potwierdza to oficjalny plakat? Oceńcie sami!

Po kilku wymuszonych pandemią przesunięciach daty premiery, film wyprodukowany przez Sony Pictures Animation trafi do polskich kin 5 listopada tego roku.

Zobacz również: Wyprawa do dżungli – nowe zwiastuny oraz plakaty bohaterów!

Transformania trafi na ekrany amerykańskich kin już 23 lipca 2021 roku. Reżyserią najnowszej odsłony zajęli się Jennifer Klushka i Derek Drymon. Z kolei scenariusz sporządził twórca całej serii, czyli Genndy Tartakovsky.

Van Helsing (Jim Gaffigan) udoskonalił swój Promień Potworyzujący. Jest to promień, który pozwala ludziom stać się potworami… i na odwrót.. Drac (Brian Hull, zastępujący Adama Sandlera) i jego kumple zostają przemienieni w ludzi, a Johnny (Andy Samberg) staje się potworem. W swoich nowych, niedopasowanych ciałach Drac – teraz pozbawiony swoich mocy, oraz jego żywiołowy zięć Johnny, który kocha życie jako potwór, muszą połączyć siły i ścigać się po całym świecie. Wszystko po to by znaleźć lekarstwo, zanim będzie za późno i zostaną w zmienionych formach na zawsze. Z pomocą Mavis (Selena Gomez) i ludzkiego Drac’a, paczka przyjaciół szuka sposobu, aby wrócić do swojego prawdziwego “ja”, zanim ich przemiany staną się trwałe.


Źródło: Deadline Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Pasjonatka animacji, miłośniczka superbohaterów i dobrego kina. Zawsze rozpozna, gdy w filmie użyto fałszywych dinozaurów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?