henry cavill superman
henry cavill superman

Henry Cavill ogłasza powrót do roli Supermana!

Superman oficjalnie powrócił do DCEU i tym razem nie zniknie na dłuższy czas! Henry Cavill – odtwórca roli Supermana – ogłosił ten ekscytujący fakt i zapewnił fanów, że jest na co czekać!

Black Adam zadowolił większość widzów oraz fanów DC, a scena po napisach (którą za chwilę zaspoileruję) stała się ogromnym hitem i promykiem nadziei dla DCEU. Pojawił się w niej sam Superman i tym razem czerwona peleryna trafiła na plecy Henry’ego Cavilla! Warner Bros. zdecydowanie planuje starcie tych tytanów, ale na to jeszcze musimy poczekać. W planach jest jednak wiele innych interesujących projektów, w których moglibyśmy ujrzeć Kal-Ela. Po sieci krążą plotki o spotkaniu z Supergirl w filmie The Flash, czy też – już bardziej prawdopodobny – sequel Człowieka ze stali. Jest na co czekać, a w tym przekonaniu utwierdza nas sam Henry Cavill, który właśnie ogłosił powrót do słynnej roli!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Opis filmu Black Adam

Słynny superzłoczyńca DC po raz pierwszy w historii otrzyma aktorski film! Produkcja z DC Extended Universe opowie początki komiksowego przeciwnika Shazama, ale nastąpią małe zmiany. Zostanie on przedstawiony jak antybohater, który po 5000 lat bycia uwięzionym, zostaje uwolniony do współczesnego świata. Adam – jak to przystało na antybohatera – wymierzy sprawiedliwość na swój zabójczy i destrukcyjny sposób. Na jego drodze staną jednak prawdziwi bohaterowie zwani Justice Society of America. W skład tej drużyny wchodzą: Hawkman (Aldis Hodge), Doktor Fate (Pierce Brosnan), Cyclone (Quintessa Swindell) oraz Atom Smasher (Noah Centineo).

Film trafił do kin 21 października 2022 roku.

Zobacz również: Henry Cavill jest faworytem, by zastąpić Daniela Craiga jako Agenta 007

henry cavill superman dceu

Fot. Warner Bros.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: fot. Henry Cavill

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?