Hellraiser
Hellraiser

Hellraiser – Jamie Clayton jako Pinhead! Tak prezentuje się damska wersja kultowego złola

Wiele szumu wywołała informacja, że Jamie Clayton zagra Pinheada w nowej wersji Hellraiser. Otóż reprezentanci Hulu zaprezentowali wygląd starego-nowego antagonisty.

Nie ma nic dziwnego w tym, że twórcy nowych filmów lub seriali chcą więcej różnorodności w swoich produkcjach. W Hellraiser od Hulu tytułowego Wysłannika Piekieł zagra transseksualna kobieta i (jak nie trudno się domyśleć) wywołało to wiele szumu w Internecie. Niemniej, reprezentanci Hulu udostępnił pierwszy wgląd na kultowego złola. Jak sami możemy zobaczyć – nie różni się ona wielce od poprzednich wersji Cenobita. Co więcej? Sam materiał źródłowy czyli książka The Hellbound Heart autorstwa Clive’a Barkera przedstawiała Pinheada jako bezpłciową postać.

pinhead hellraiser

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Hellraiser skupi się na zmagającej się z uzależnieniem młodej kobiecie, granej przez Odessę A’zion. Zgodnie z opisem fabuły 20th Century Studios, wchodzi w posiadanie charakterystycznego dla serii pudełek z łamigłówkami, nieświadoma, że ​​jego celem jest przywołanie Cenobitów.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 7 października i ma odbyć się na Hulu. W Polsce prawdopodobnie będzie to na Disney+ i słynnej zakładce Star.

Zobacz również: Zdjęcia do filmu Krzyk 6 się zakończyły! Kiedy premiera kontynuacji?


Źródło: rollingstone.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?