HBO Max
HBO Max

HBO Max od jutra pojawi się na urządzeniach Roku

HBO Max będzie dostępne od dnia jutrzejszego na urządzeniach Roku tym samym WarnerMedia kontynuuje wdrażanie usługi na kolejne platformy.

Całkiem niedawno zapowiedziano obecność HBO Max na PlayStation 5. WarnerMedia i Roku ogłosiły dzisiaj porozumienie, aby wprowadzić usługę streamingową na platformę Roku. Od jutra czyli 17 grudnia, użytkownicy Roku będą mogli pobrać aplikację HBO Max z oficjalnego kanału i bezpośrednio zasubskrybować na swoim urządzeniu dostęp do wszystkich materiałów. Dla tych użytkowników, którzy od razu zasubskrybowali kanał HBO na swoich urządzeniach, aplikacja automatycznie zaktualizuje się do nowszej wersji zawierającej HBO Max. Dostęp do platformy dostaną używając tych samych danych dostępowych dostępowych.

Wielce oczekiwany Wonder Woman 1984 zadebiutuje w kinach i na HBO Max w okresie świątecznym, film będzie dostępny dla subskrybentów na urządzaniach Roku bezpośrednio z miejsca zamieszkania bez dodatkowych kosztów.

Tony Goncalves, szef biura dochodów w WarnerMedia mówi:

“HBO Max jest niesamowitym produktem z niezrównaną zawartością oferująca to co konsumenci pragną najbardziej. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, że użytkownicy Roku będą mogli doświadczyć wszystkich wspaniałych historii, które platforma ma do zaoferowania. Pokonujemy kolejne przeszkody w nadchodzących miesiącach i nie możemy się doczekać naszej długoterminowej współpracy z Roku, aby kontynuować sukces i dostarczyć HBO Max w najlepszej jakości rozrywki do wielce zaangażowanej widowni.”

Zobacz również: Warner Bros. pod falą krytyki! Christopher Nolan nazywa HBO Max najgorszą platformą streamingową

Od 17 grudnia, użytkownicy Roku będą mieli dostęp do wszystkiego co HBO Max oferuje. W skład przełomowych tytułów wejdzie: Gra o Tron, Rodzina Soprano, Kraina Lovecrafta, Teoria wielkiego podrywu i wiele innych tytułów. W 2021r. na HBO Max będą dostępne wszystkie główne pozycje, które Warner Bros. planował wypuścić w kinach, ale przeniósł się na dystrybucję cyfrową. Użytkownicy Roku również będą z tego powodu mieli powód do radości.


Źródło: Movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?