harry potter
harry potter

Harry Potter powróci w formie rebootu? Wyciek nowych informacji

Rozmowy wokół franczyzy Harry Potter trwają już od dłuższego czasu. Raz na jakiś czas do sieci trafi informacja o nowym serialu, kontynuacji w formie adaptacji Przeklętego dziecka, czy też czwartej części serii Fantastyczne zwierzęta. W ostatnich miesiącach takich informacji nie brakowało. Nie jest to dziwne, gdyż w biurach Warner Bros. Discovery planowany jest duży projekt…

Harry Potter znany nam jest przede wszystkim z filmów Warner Bros., w których w rolę główną wcielił się Daniel Radcliffe. U jego boku stanęły takie gwiazdy jak Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman oraz Ralph Fiennes. Ciężko jest sobie wyobrazić tę franczyzę bez tych nazwisk. Wygląda jednak na to, że nie będziemy musieli wytężać naszych wyobraźni, a pomoże nam w tym Warner Bros. Discovery.

Harry Potter 2.0

Nadszedł ten czas. Doszły do nas informacje, że słynna seria Harry Potter otrzyma reboot! Na wstępie warto jednak zaznaczyć, że źródło to może kompletnie mijać się z prawdą. Patrzcie na to z przymrużeniem oka. Powracając do chłopca z błyskawicą na czole. Główne role zostaną ponownie obsadzone, a nowych filmów z tego świata spodziewać się możemy dopiero za 3-5 lat. Podczas rozmowy z ValliantRenegade, Wdwpro ujawnił również, że Warner Bros. Discovery nie rozpocznie prac nad rebootem, dopóki nie znajdzie się ktoś w stylu Jamesa Gunna na pozycji lidera tego uniwersum. Wygląda więc na to, że świat Harry’ego Pottera, który uwielbiany jest przez miliony na całym świecie, wkrótce się zakończy. Jeżeli informacje te okażą się prawdziwe, oznaczać to będzie koniec serii Fantastyczne Zwierzęta, a plany na adaptację Przeklętego dziecka zapewne zostaną porzucone, albo odsunięte na bok.

Zobacz również: HBO Max będzie pełen hitowych produkcji w 2023 roku. Platforma przedstawia ramówkę


Źródło: wdwpro1, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?