Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu - oto pierwszy zwiastun specjalnego programu!
Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu - oto pierwszy zwiastun specjalnego programu!

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu – oto pierwszy zwiastun specjalnego programu!

Harry Potter powraca… ale trochę w innym stylu. Warner Bros. całkiem niedawno zapowiedziało specjalne spotkanie gwiazd serii filmów Harry Potter, a już dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun tego wydarzenia.

Powrót do Hogwartu nadejdzie już 1 stycznia 2022 roku! Specjalne wydarzenie zatytułowane Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu ukaże nam spotkanie aktorów, reżyserów i producentów odpowiedzialnych za słynną serią o młodym czarodzieju. Premiera już niedługo, ale nie oznacza to, że obejdzie się bez zwiastuna. HBO Max podzieliło się dzisiaj z nami, właśnie taką zapowiedzią. Zauważyć w niej możemy m.in. trzy główne gwiazdy tej franczyzy, czyli Emmę Watson, Ruperta Grinta oraz Daniela Radcliffe’a. Szykuje się naprawdę emocjonalne spotkanie po latach dla twórców serii, ale też i dla fanów.

Zobacz również: Wiedźmin – prezentacja najważniejszych czarodziejów w 2. sezonie

Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, a także wieloma innym cenionym członkami obsady wszystkich ośmiu filmów o Harrym Potterze, spotykają się po raz pierwszy, aby świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. Harry Potter i Kamień Filozoficzny .Jubileuszowy program specjalny Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu przybliży zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabierze widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów.


Źródło: HBO Max, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?