Hamilton
Hamilton

Hamilton – nagranie słynnego musicalu z pierwszym zwiastunem

Publikacja musicali na streamingu nie jest zbyt popularnym zabiegiem. Taki właśnie los czeka jednak spektakl Hamilton, który pojawi się na Disney+ i otrzymał już pierwszy zwiastun.

Hamilton to jeden z najpopularniejszych musicali swoich czasów. Ogromna część widzów, która nie miała okazji zobaczyć go na żywo, musiała zadowolić się amatorskimi nagraniami z publiczności. Jeśli ktoś był z kolei tak zdeterminowany by nie używać pirackich kopii, pozostawało słuchanie samych utworów na Spotify. Teraz pojawi się jednak nowy sposób by zapoznać się z historią Hamiltona. Profesjonalne nagranie musicalu pojawi się na platformie Disney+.

Zobacz również: Mamma Mia! 3 – Judy Craymer zapowiada kontynuację

Musical pojawi się na platformie już 3 maja. Spektakl jest uwspółcześnioną historią Alexandra Hamilton – jednego z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Jego losy portretowane są przy pomocy hip-hopu, R&B i jazzu, a w nagraniu zobaczymy najbardziej znany skład obsady.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: Joan Marcus

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?