Rise of Skywalker
Rise of Skywalker

Gwiezdne Wojny: The Rise of Skywalker – oto najciekawsze zdjęcia ze Star Wars Celebration

Największą atrakcją ostatniego panelu był oczywiście trailer The Rise of Skywalker. Ukazały się również ciekawe kadry związane z produkcją.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze zdjęcia prosto ze Star Wars Celebration. Znajdą się nasi starzy znajomi – z Lando Calrissianem na czele, rzecz jasna – oraz parę nowych twarzy.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Epizod IX – oto pierwszy zwiastun wraz z tytułem!

Co ciekawe, oprócz paru nowych postaci i Lando Calrissiana pod koniec teasera słyszymy charakterystyczny śmiech… Iana McDiarmida! Wygląda więc na to, że nieoczekiwanie pojawi się sam Imperator Palpatine. Pytanie tylko, w jakiej formie powróci ten główny antagonista poprzednich trylogii.

Gwiezdne Wojny: Epizod IX pojawią się w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku. Reżyserem obrazu jest J.J. Abrams. Z kolei w obsadzie filmu znajdują się m.in.: John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Issacs, Kelly Marie Tran, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Keri Russel i Carrie Fisher

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?