grogu baby yoda gwiezdne wojny
grogu baby yoda gwiezdne wojny

Gwiezdne Wojny – Grogu otrzyma film krótkometrażowy! Premiera już za kilka dni

Wielki ulubieniec fanów serii Gwiezdne Wojny już wkrótce otrzyma solową produkcję! Grogu powróci już za kilka dni, ale nie będzie to typowa pełnometrażowa produkcja Disney+…

Baby Yoda, a raczej Grogu, niedługo powróci na Disney+.  Ulubiona postać fanów serialu The Mandalorian otrzyma film krótkometrażowy zatytułowany Star Wars Zen – Grogu and Dust Bunnies! Zaskakująca wiadomość została udostępniona przez włoski profil Disney+, a post został prędko usunięty. Gwiezdne Wojny poszerzą się o kolejną produkcję już 12 listopada, czyli następną sobotę! Na ten moment nie wiemy czego spodziewać się po owym tytule, ale myślę, że otrzymamy coś w stylu Ja jestem Groot. Zapewne będzie to seans dla najmłodszych, ale kto wie, być może zostanie on jakoś połączony z 3. sezonem The Mandalorian. O tym przekonamy się już w następnym tygodniu!

gwiezdne wojny grogu

Fot. Disney+ Italy

Zobacz również: Opowieści Jedi – recenzja serialu. W mroku i świetle klasycznych bohaterów

Akcja serialu The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty (Grogu), na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu odbyła się 30 października, a ostatni odcinek został wyemitowany 18 grudniaPremiera 3. sezonu nie jest znana.

gwiezdne wojny grogu baby yoda

Kadr z serialu The Mandalorian, Disney+


Źródło: Star Wars Net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?