Gwiezdne Wojny
Gwiezdne Wojny

Gwiezdne Wojny: Epizod IX – wiemy, o której pojawi się zwiastun? Wyjawiono możliwy tytuł!

Tak jak wczoraj pisaliśmy, w dniu dzisiejszym rozpoczyna się Star Wars Celebration, co może dać nam pierwszy zwiastun, a także tytuł dziewiątego epizodu Gwiezdnych Wojen.

Panel poświęcony superprodukcji będzie miał miejsce o godzinie 18 naszego czasu. Pojawiły się już plotki co do potencjalnego tytułu. Epizod IX miałby się nazywać Will of the Force, czyli Wola Mocy. Bardzo prawdopodobne, że przekonamy się o tym już za kilka godzin. Póki co poniżej znajduje się tweet ze wspomnianymi rewelacjami oraz wideo zawierające więcej informacji odnośnie eventu.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Epizod IX – czy Star Wars Celebration da nam wreszcie pierwszy zwiastun?

Gwiezdne Wojny: Epizod IX pojawią się w polskich kinach już 19 grudnia 2019 roku. Reżyserem obrazu jest J.J. Abrams. Z kolei w obsadzie filmu znajdują się m.in.: John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Issacs, Kelly Marie Tran, Mark Hamill, Billy Dee Williams, Keri Russel i Carrie Fisher

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Disney; Lucasfilm

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?