madame web walentynki
madame web walentynki

Gwiazdy Madame Web zapraszają na film jak… na randkę: “Pokochasz ten film”

W sieci pojawiły się krótkie spoty reklamujące Madame Web. Nawiązują one do walentynkowej premiery superbohaterskiej superprodukcji.

Zabierz swoją drugą połówkę do kina na Madame Web? Na taki efekt liczy nowy film z franczyzy Sony’s Spider-Man Universe. Oglądając najnowsze spoty promujące superprodukcję ciężko nie odnieść wrażenia, że marketing filmu z Dakotą Johnson zaczął pozycjonować się jako idealny film na święto zakochanych. Swego czasu podobny manewr zastosowano w kampanii pierwszej części Deadpoola. Należy pamiętać, że wtedy czyniono to w prześmiewczym i ironicznym stylu. W przypadku Madame Web mamy do czynienia z pełną powagą.

Więcej o filmach z uniwersum Spider-Mana na Movies Room:

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, Venom i Kraven przesunięte! Nie zobaczymy ich tak szybko

W Spider-Man 4 powróci kultowy antagonista! Widzieliśmy już go w innym filmie

Venom 2: Carnage mógł pokazać więcej Spider-Mana Toma Hollanda

Na poniższych nagraniach najpierw możecie obejrzeć jak Dakota Johnson, gwiazda serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, praktycznie flirtuje z widzem opowiadając, że “pokochasz ten film”, a Sydney Sweeney, Isabela Merced i Celeste O’Connor dzielą się swoimi przemyśleniami na temat supermocy przydatnych w trakcie pierwszej randki.

Kampania marketingowa amerykańskiej produkcji jest już na ostatniej prostej, lecz w ostatnim czasie film studia Sony nie ma dobrej prasy wśród internautów. Wyrazem tego jest między innymi bardzo niepochlebne przyjęcie grafik promocyjnych, na których zobaczyć możemy Madame Web, dwie Spider-Woman oraz Anyę Corazon w superbohaterskich strojach.

Zobacz również: Emma Roberts ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące swojej postaci w Madame Web

Madame Web to kolejny film z uniwersum “Spider-Mana”. Przedstawi on historię jednej z najbardziej tajemniczych postaci w uniwersum Marvela – Madame Web. Amerykański film ma stanowić tzw. genezę postaci znanej z komiksów.  Zobaczymy w nim historię młodej ratowniczki medycznej, Cassandry Webb, która pracuje na Manhattanie. Okazuje się, że może mieć niezwykłe umiejętności jasnowidzenia. Poznaje trzy młode kobiety mające według jej wizji niezwykłą przyszłość. Pod warunkiem, że jej dożyją.

W filmie poza Dakotą Johnson zobaczymy także Sydney Sweeney, znaną z serialu “Euforia”, oraz Isabel Merced i Celeste O’Connor. Reżyserką produkcji jest S. J. Clarkson (“Dexter”, “Sukcesja”, “Jessica Jones”).

Światowa premiera superbohaterskiej produkcji wyznaczona została na 14 lutego 2024 roku. Polska premiera została wyznaczona na 16 lutego 2024 roku.


Źródło:comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia:

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?