Gwiazda filmu Blade skrytykowała Czarną Wdowę! "To wygląda jak kupa śmieci"
Gwiazda filmu Blade skrytykowała Czarną Wdowę! "To wygląda jak kupa śmieci"

Gwiazda filmu Blade skrytykowała Czarną Wdowę! “To wygląda jak kupa śmieci”

Stephen Dorff, który w 1998 roku wystąpił w filmie Blade: Wieczny łowca, mocno skrytykował nadchodzący film Czarna Wdowa oraz inne produkcje Marvel Studios.

Kolejny aktor krytykuje Marvel Studios i ich projekty! Tym razem jest to Stephen Dorff, który w 1998 roku wystąpił w filmie Marvela – Blade: Wieczny łowca. Aktor wcielił się w złoczyńcę, Deacona Frosta. Dorff postanowił jednak wyjść na hipokrytę i ostro wypowiedział się na temat Czarnej Wdowy i innych filmów Marvel Studios:

Nie chcę być w Czarnej Wdowie. To wygląda jak kupa śmieci, jak zła gra wideo. Wstydzę się za nich, za Scarlett! Nie chcę wystąpić w tych filmach. Znajdę następnego Kubricka i będę grał dla niego.

Rozumiem, że filmy Marvela nie są dla każdego i oczywiście nie wszyscy muszą uwielbiać te produkcje. Natomiast w tym wypadku, Stephen Dorff wychodzi na nie lada hipokrytę. Czarna Wdowa może i nie jest niczym wybitnym, a efekty specjalne mogłyby zostać zrobione trochę lepiej, ale myślę, że pod względem wyglądu nie jest to zła gra wideo. Mówiąc jednak o złych grach wideo, chcę wam przypomnieć pewien film…

Gwiazda filmu Blade skrytykowała Czarną Wdowę! "To wygląda jak kupa śmieci"

Stephen Dorff w filmie Blade: Wieczny łowca

Zobacz również: Czarna Wdowa – recenzja filmu Marvela. Rodziny się nie wybiera!

Czarna Wdowa to 24. film należący do Kinowego Uniwersum Marvela oraz jedna z produkcji zrealizowanych w ramach tzw. IV Fazy MCU. Film rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Opowie historię Natashy Romanoff, która z jednej strony ścigana jest przez amerykański rząd, a z drugiej strony musi stanąć w szranki ze złoczyńcą znanym jako Taskmaster.

Za reżyserię komiksowej superprodukcji wchodzącej w skład MCU odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Jac Schaeffer i Ned Benson. W tytułową rolę wcieli się Scarlett Johansson. Obok niej w głównych rolach wystąpią: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff. W Czarnej Wdowie wystąpi również Ray Winstone, William Hurt.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?