Spider-Man Gwen Stacy
Spider-Man Gwen Stacy

Gwen Stacy będzie mieć jeszcze większe znaczenie w Spider-Man: Beyond the Spider-Verse?

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse nadchodzi i ponownie poruszy wątek Gwen Stacy. Podczas filmu wydarzą się tak zwane kanoniczne wydarzenia, a także dostaniemy jej więcej.

Najnowszy film o Pajęczaku zbiera swoje żniwo i otrzymuje niezwykle dobre opinie. Spider-Man: Beyond the Spider-Verse będzie epickim finałem całej trylogii. Wiemy, że poruszy on więcej wątków, które zapoczątkowała Gwen Stacy.

Więcej Gwen, więcej kanonu

Twórcy nadchodzącej produkcji od Marvela i Sony potwierdzili, że w najnowszym filmie zobaczymy więcej kanonicznych wydarzeń, czyli takich, które muszą się wydarzyć. Podczas niedawnego wywiadu producenci Phil Lord i Chris Miller odpowiedzieli na pytania związane z Gwen.

Powiedziałbym, że dostaniemy jej sporo. Wiesz, niektóre z tych rzeczy ewoluują w miarę rozkwitu fabuły. Jest jeden wątek, przez który jestem bardzo podekscytowany. – powiedział Lord, a Miller dodał: Tak, wiem dokładnie, o czym mówisz. Wiem, o którym myślisz. No ale nic nie powiem!

spider-man: poprzez multiwersum

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Flash – recenzja filmu! Przeminie dość szybko

Opis Spider-Man: Poprzez multiwersum:

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Pojawi się również Spider-Man z growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.


Źródło: toonado.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?