Gremliny
Gremliny

Gremliny – przygotujcie się na animowany prequel serii!

Podczas gdy ciągle czekamy na jakieś konkretne wieści o nowym projekcie wytwórni WB związanym z serią Gremliny, to własnie ogłoszono, iż niebawem rozpocznie się realizacja animowanego prequela popularnej sagi horrorów z ogromną domieszką czarnego humoru. Przedsięwzięcie wykonane zostanie dla serwisu streamingowego WarnerMedia.

Greamliny

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: To my – międzynarodowy zwiastun przerażającego thrillera!

Nie tak dawno temu w sieci zawrzało od informacji na temat potencjalnego sequela i zarazem rebootu serii Gremliny, za który odpowiedzialna miała być wytwórnia Warner Bros. Planowany obraz jednak został chyba chwilowo odłożony na półkę. Gigant branży filmowej bowiem zajął się obecnie realizacją animowanego prequela z udziałem Gizmo i jego delikatnie mniej uroczych pobratymców.

Wortal Variety poinformował o wspomnianym powyżej pomyśle. Animowana seria powstaje z myślą o serwisie streamingowym WarnerMedia. Scenariusz do omawianego widowiska sporządzi Tze Chun. Historia animowanej serii skupi się na Panu Wingu, czyli chińsku dziadku znanym z kultowych filmów. W jego rolę wcielał się wówczas Keye Luke. Zatem widzowie dostaną możliwość śledzenia przygód rzeczonego bohatera podróżującego ze swoim uroczym i niepowtarzalnym przyjacielem – mogwai’em Gizmo.

Produkcją serii zajmą się Warner Bros. Television i Amblin Television.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?