rafał zawierucha niewidzialna wojna
rafał zawierucha niewidzialna wojna

Grał Polańskiego, teraz zagra Vegę. Rafał Zawierucha na plakacie filmu Niewidzialna wojna!

Rafał Zawierucha w roli Patryka Vegi w filmie Niewidzialna wojna! Patryk Vega o… sobie samym. Premiera filmu już 30 września.

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: Pitbull, Botoks czy Kobiety mafii? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – Niewidzialna wojna, w którym w rolę Patryka Vegi wciela się, znany z występu u samego Quentina Tarantino, ceniony aktor Rafał Zawierucha (Pewnego razu… w Hollywood). Natomiast jego matkę gra na dobre powracająca do kina Anna Mucha (Miłość, seks & pandemia).

rafał zawierucha jako łysy reżyser patryk vega

fot. materiały prasowe

To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera – Patryka Vegi. W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino – pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył. Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi.

Zobacz również: Gray Man z pierwszymi recenzjami! Jak wypadł najdroższy film Netflix?

W filmie wystąpią: Rafał Zawierucha (Pewnego razu… w Hollywood, Najmro. Kocha, kradnie, szanuje), Anna Mucha (Miłość, seks & pandemia, Pitbull. Nowe porządki), Justyna Karłowska (Pitbull), Ignacy Klim (Kler, Wołyń) Artur Dziurman (Bogowie, Rojst), Zbigniew Kozłowski (Polityka, Proceder), Michał Karmowski (Pętla, Kobiety mafii 2), Piotr Cyrwus (Kryptonim Polska, Sala samobójców. Hejter), Andrzej Franczyk (Boże Ciało, Lincz), Waldemar Maliszewski (Pętla, Pitbull).

niewidzialna wojna plakat filmu patryk vega zawierucha

fot. mat.prasowe

niewidzialna wojna

fot. materiały prasowe


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?