ragał zawierucha w komedii gorzko gorzko
ragał zawierucha w komedii gorzko gorzko

Gorzko, gorzko – zaprezentowano zdjęcia z nowej komedii twórcy Lejdis i Testosteronu

Gorzko, gorzko! to najnowsza komedia romantyczna Tomasza Koneckiego. Reżyser kinowych hitów takich jak: „Lejdis”, „Testosteron” i „Listy do M. 3” przedstawi widzom historię podrywacza, który zrobi wszystko, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nawet jeśli ta, już za dwa tygodnie, ma stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć „tak” innemu facetowi.

Pełny opis filmu Gorzko, gorzko! ujawniony przez dystrybutora prezentuje się następująco:

Przypadkowe spotkanie z piękną nieznajomą wywraca do góry nogami życie Tomka (Mateusz Kościukiewicz) – asa agencji reklamowej. Zamiast podpisać lukratywny kontrakt, z dnia na dzień traci on wszystko: pracę, mieszkanie, wypasiony samochód… Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata – Janka (Rafał Zawierucha), zakochanego w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) odludka i komputerowego freaka. Tomek, wytrawny podrywacz, proponuje bratu deal. Pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą. Trochę hakerskiej magii i dziewczynę udaje się odnaleźć. Ma na imię Ola (Zofia Domalik) i dokładnie za dwa tygodnie wychodzi za mąż, za syna ministra sprawiedliwości! Czasu nie ma zbyt wiele, ale Tomek nie waha się wejść do gry. Wykorzystując cały swój urok, wkrada się w łaski pani ministrowej (Edyta Olszówka) i składa kobiecie podstępną propozycję. Oferuje, że wspólnie z bratem nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – uwieść i zdobyć serce Oli. A nie będzie to łatwe, bo wesele, na którym się zatrudnił, to impreza, jakiej jeszcze nie było: uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, w tym prezydent, rekiny biznesu, celebryci i VIP-y, do tego topowe zespoły przygrywające do kotleta i fajerwerki, które rozświetlą całą Warszawę. Po prostu największe polskie wesele!

Zobacz również: Zwiastun amerykańskiego thrillera z Rafałem Zawieruchą. Oto The Soviet Sleep Experiment!

W obsadzie filmu znalazła się prawdziwa plejada gwiazd: Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Rafał Zawierucha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Emilia Krakowska, Rafał Rutkowski, Tomasz Sapryk. Scenariusz przygotował Andrzej Gołda (Pan T., 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy). Za produkcję odpowiada Lightcraft Films.

Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Za dystrybucję odpowiada firma Kino Świat.

ragał zawierucha w komedii gorzko gorzko

fot. Maja Soś

edyta olszówka w kościele na ślubie

fot. Maja Soś

olszówka na weselu

fot. Maja Soś

zawierucha i kościukiewicz filmują scenę

fot. Maja Soś

zawierucha i kościukiewicz na weselu

fot. Mikołaj Tym

kościukiewicz w scenie w autobusie w komedii gorzko gorzko

fot. Maja Soś

źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. Maja Soś

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?