Godzilla i Kong połączą siły! Nowe informacje na temat kontynuacji MonsterVerse
Godzilla i Kong połączą siły! Nowe informacje na temat kontynuacji MonsterVerse

Godzilla i Kong połączą siły! Nowe informacje na temat kontynuacji MonsterVerse

Sequel filmu Godzilla vs Kong chyba nie ukaże nam kolejnej bitwy tych gigantów. Wygląda na to, że twórcy odstawią Batman v Superman i połączą dwójkę tytanów w celu ocalenia ludzkości!

Warner Bros. Discovery zrobi nam małą powtórkę z historii. Tak jak w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, dwa giganty połączą siły, aby pokonać jeszcze większe zagrożenie. Tym razem jednak zostanie to wykonane w dwóch częściach. Po pokonaniu Mechagodzilli, dwójka ta rozeszła się w swoje strony… ale nie na długo. Szykuje się kolejny team-up, a naprzeciwko stanie coś potężniejszego. Dzięki portalowi Collider otrzymaliśmy pierwszy oficjalny opis nadchodzącego sequela. Zapowiada się nie lada widowisko!

Godzilla vs Kong 2 – opis fabuły filmu

Film ten rozpocznie się po wybuchowym starciu Godzilli z Kongiem i przedstawi przygodę, w której Kong oraz Godzilla będą musieli połączyć siły, aby powstrzymać kolosalne niebezpieczeństwo, kryjące się w naszym świecie. Na szali stanie egzystencja ich oraz całej ludzkości. Nadchodzący film wgłębi się w historie Tytanów, ich początki oraz tajemnice skrywane na Wyspie Czaszki i innych miejscach. Jednocześnie poznamy mityczną bitwę, która pomogła na zawsze połączyć nadzwyczajne istoty z ludzkością.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

godzilla vs kong king kong warner bros monsterverse

Kadr z filmu Godzilla vs. Kong, Warner Bros. Discovery

Godzilla vs Kong 2 – załoga, obsada i data premiery

Piąty film z MonsterVerse zostanie wyreżyserowany przez Adama Wingarda, który wcześniej zajął się takimi produkcjami jak: Następny jesteś ty, Blair Witch oraz Godzilla vs Kong. Za scenariusz odpowiedzialni są Terry Rossio (Godzilla vs. Kong, seria Piraci z Karaibów), Jeremy Slater (Moon Knight, The Umbrella Academy), oraz Simon Barrett (Następny jesteś ty, Ty jesteś następna).

W obsadzie znalazły się powracające twarze, czyli Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, oraz Kaylee Hottle. W filmie ujrzymy również Dana Stevensa, Falę Chen, Alexa Fernsa, oraz Rachel House.

Jeszcze niezatytułowany sequel do filmu Godzilla vs Kong trafi do kin 15 marca 2024 roku.

Zobacz również: Kurt i Wyatt Russell oficjalnie dołączyli do spin-offu Godzilli!

Godzilla vs. Kong - Film nie trafi do kin? Netflix i HBO walczą o produkcję

Fot. materiały prasowe


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?