Gliniarz z Beverly Hills powraca! Czwarta część zapowiedziana

Gliniarz z Beverly Hills to jedna z najważniejszych serii dla Eddiego Murphy’ego – wielkiego gwiazdora Hollywood, który jednak najlepsze lata ma już za sobą.

Mimo to być może czeka nas całkiem ciekawy powrót. Przekonamy się o tym w przyszłym roku, a tymczasem dostaliśmy pierwszą, całkiem interesującą zapowiedź.

Zwiastun filmu

Zobacz również: Historia Kylo Rena miała potoczyć się inaczej? Adam Driver ujawnia szczegóły

Detektyw Axel Foley (Eddie Murphy) znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę. Producentami filmu są Jerry Bruckheimer, Eddie Murphy i Chad Oman. Reżyserem Gliniarza z Beverly Hills: Axel F został Mark Molloy. Film będzie miał premierę latem 2024 roku na platformie Netflix.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Melinda Sue Gordon/Netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?