ghsotbusters pogromcy duchów
ghsotbusters pogromcy duchów

Ghostbusters: Frozen Empire z oficjalną zapowiedzią

Sequel najnowszej części serii Ghostbusters jest w drodze! Film Ghostbusters: Frozen Empire otrzymał dziś oficjalną zapowiedź.

Ghostbusters powracają! Nadchodząca część cyklu będzie bezpośrednią kontynuacją filmu Pogromcy duchów. Dziedzictwo, w której to powrócą główni bohaterowie tamtejszej produkcji. Zobaczcie zwiastun filmu Ghostbusters: Frozen Empire!

Oficjalna zapowiedź filmu

Zobacz również: Aquaman i Zaginione Królestwo z czasem ekranowym. Raczej bez zaskoczenia

Pogromcy duchów. Dziedzictwo skupia się na rodzeństwie Phoebe (Mckenna Grace) i Trevorze (Finn Wolfhard) oraz na ich pogrążonej w długach matce. Zrządzeniem losu trafiają oni jednak do rozlatującego się na oczach domu, na kompletnym pustkowiu zwanym Summerville. Tam jednak dowiadują się, że ich rodzina jest mocno powiązana z oryginalnymi Pogromcami duchów, którzy w 1984 roku ocalili świat przed armią duchów. Poznając otaczające ich miasteczko, Phoebe, Trevor oraz ich nowo poznani przyjaciele Podcast (Logan Kim) i Lucky (Celeste O’Connor) odkrywają nadprzyrodzone zagrożenie, które stanowi ogromne niebezpieczeństwo całemu światu.

ghostbusters: frozen empire

fot. kadr z zapowiedzi filmu Ghostbusters: Frozen Empire

Zobacz również: Myśleliście, że Marvel zrobił najlepszy crossover? Oto Bruce Dickinson w horrorze o tribute bandzie do Abby


Źródło: Sony Pictures, YouTube (@Ghostbusters) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?