gdzie diabeł nie może tam baby pośle kożuchowska
gdzie diabeł nie może tam baby pośle kożuchowska

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – powstaje nowa komedia z Małgorzatą Kożuchowską

Ruszyły zdjęcia do nowej polskiej komedii Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle. Jest to nowa produkcja studia filmowego Global Studio, twórców Procederu oraz czekających na premierę filmów Gierek i Krime Story. Love Story.

Jak można przeczytać na stronie internetowej oraz w social mediach Global Studio, film Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle opowie o nieznanej dotąd, barwnej historii o początkach największego biznesu końca lat 80. i 90. w Polsce. Historia opowiadać będzie o początkach polskiego kapitalizmu, błyskawicznych biznesach i spektakularnych sukcesach, a wszystko opowiedziane w konwencji komedii. W filmie nie zabraknie miłości, dużych pieniędzy, stylowej mody oraz niewiarygodnego luksusu, a także wszechobecnych w tamtych latach służb specjalnych.

Zobacz również: QUIZ: Czy rozpoznasz produkcje z Małgorzatą Kożuchowską?

W filmie pojawią się Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Paulina Gałązka, Michał “Misiek” Koterski, Rafał Zawierucha, Anna Mucha, Maciej Zakościelny czy youtuber Medusa. Specjalnie do swej roli Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w żonę jednego z głównych bohaterów, przeszła wizualną metamorfozę, którą zobaczyć można na opublikowanych poniżej zdjęciach z planu. Na stanowisku reżysera zasiadł Heatcliff Janusz Iwanowski. Producentką filmu jest Jolanta Owczarczyk. Za zdjęcia odpowiada Wojciech Węgrzyn.

Data premiery komedii Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle nie została jeszcze ogłoszona.

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – zdjęcia z filmu

 

 


Źródło: instagram/globalstudio.film, globalstudio.film / ilustracja wprowadzenia: kolaż zdjęć instagram.com/globalstudio.film

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?