Gaspar Noé stworzył film promujący dla Saint Laurent
Gaspar Noé stworzył film promujący dla Saint Laurent

Gaspar Noé stworzył film promujący dla Saint Laurent

Gaspar Noé w 2019 stworzył pierwszy film dla marki Saint Laurent, zatytułowany Lux Æterna. 50-minutowy projekt zadebiutował na festiwalu w Cannes. Niedawno ukazał się kolejny film reżysera, tym razem promujący letnią kolekcję domu mody.

Gaspar Noé stoi za produkcją takich filmów jak Climax czy Love. Jego najnowsze dzieło to 8-minutowa zapowiedź letniej kolekcji Saint Laurent. W roli głównej wystąpiła angielska aktorka i modelka Charlotte Rampling. Nagranie jest niezwykle klimatyczne i mroczne. W filmie słychać remiks piosenki I Feel Love.  W komunikacie dołączonym do filmu czytamy:

Świat skąpany w czerwonym, mglistym, aksamitnym świetle, przypominający lata świetności Giallo. Senność i napięcie, dekadencja i niebezpieczeństwo.

Rampling występuje w filmie u boku takich modelek jak Anok Yai, Antonia Przedpelski, Assa Baradji, Aylah Mae Peterson, Clara Deshayes, Grace Hartzel, Kim Schell, Mica Arganaraz, Miriam Sanchez, Sora Choi czy Stefania Cristian.

Zobacz również: Plotkara – znamy imiona bohaterów nowej wersji serialu!


Źródlo: IndieWire.com / Ilustracja wprowadzenia: YouTube

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?