gary oldman jako syriusz black
gary oldman jako syriusz black

Gary Oldman nie jest fanem swojej roli jako Syriusz Black

Zarówno filmowy jak i książkowy Syriusz Black jest jedną z najbardziej lubianych postaci świata Harry’ego Pottera. Okazuje się, że Gary Oldman ma nieco odmienne zdanie.

Gary Oldman miał okazję wcielić się w postać Syriusza Blacka w filmowych adaptacjach książek J.K. Rowling z serii Harry Potter. Wielu fanów z całego świata pokochało filmowego Syriusza za jego ciepło i charyzmę. Innego zdania jest jednak odtwórca tej postaci. W podcaście Happy Sad Confused Gary Oldman zdradził, że jego zdaniem zagrał Syriusza dość przeciętnie i gdyby przeczytał wcześniej książki, jego występ mógłby wyglądać inaczej.

Myślę, że moja praca jest w tym zakresie przeciętna. Nie, naprawdę. Może gdybym czytał książki jak Alan [Rickman], gdybym wiedział, co nadchodzi, szczerze myślę, że zrobiłbym to inaczej.

Pełny odcinek Happy Sad Confused z udziałem Oldmana

Zobacz również: Donald Trump obala słowa Chrisa Columbusa odnośnie jego epizodu w filmie Kevin sam w Nowym Jorku

Informacje o najnowszych publikacjach ze świata Harry’ego Pottera

Akcja książki Harry Potter i przeklęte dziecko rozpoczyna się 19 lat po wydarzeniach z Insygniów Śmierci. Skupia się ona na synu Harry’ego i Ginny – Albusie Severusie Potterze, który rozpoczyna swą naukę w Hogwarcie. Niestety buntowniczy charakter syna przyczyna się do wielu niebezpiecznych sytuacji związanych z przenoszeniem się w czasie.

Niedawno światło dziennie ujrzała również gra Dziedzictwo Hogwartu, która przedstawia Wizarding World na wiele lat przed wydarzeniami z filmów i książek, a także grubo po założeniu słynnej szkoły dla czarodziejów. Jej recenzje możecie przeczytać na naszej stronie.

fot. kadr z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa

Zobacz również: Pan Kleks przywitał uczestników przedpremierowego pokazu Akademii Pana Kleksa


Źródło: Happy Sad Confused, YouTube (@JoshHorowitz) / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?