Free Guy Kapitan Ameryka
Free Guy Kapitan Ameryka

Free Guy z najlepszym cameo w historii kina?!

Free Guy zadebiutował wczoraj w kinach. Okaże się czy film będzie hitem, jednak na pewno już dziś możemy powiedzieć, że camea, jakie dostajemy w filmie, są najlepsze w historii kina!

Cameo są różne, ale to, które zobaczymy w filmie Free Guy to zdecydowanie jedno z najlepszych w historii! Nie obejdzie się bez lekkich spoilerów, ale podczas bitwy nasz główny bohater używa znanego wszystkim fanom Marvela ulepszenia: tarczy Kapitana Ameryki! Reynolds włada tarczą, by odeprzeć atak. Co ciekawe, Chris Evans jest pokazany podczas oglądania tej walki na swoim telefonie komórkowym w kawiarni, gdy wykrzykuje: „Co do cholery?!”. Później widzimy jeszcze rękę Hulka, gdzie korzysta on z jego siły. To wszystko dzięki połączeniu Disneya i Fox.

Doprawdy twórcy postarali się jeśli chodzi o elementy z różnych, filmowych światów! Koniecznie zobaczcie tę scenę.

Zobacz również: Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

W tej ciekawie zapowiadającej się produkcji twórcy spoglądają na gry online z drugiej strony. Co jeśli zamiast być graczem, który ratuje, rabuje, strzela i biega, bylibyśmy tylko pionkiem stojącym na drodze człowieka. Taką właśnie postacią jest bohater grany przez Ryana Reynoldsa – kasjer bankowy, który codziennie pada ofiarą rabunku. W Free Guy w pewnym momencie nie chce on już jednak działać według zasad. Zamiast tego staje naprzeciw przestępcom i odkrywa, że jest mieszkańcem miasta wypełnionego questami, przedmiotami do zbierania i innymi NPC.

Za reżyserię filmu odpowiada Shawn Levy, czyli twórca kilku odcinków Stranger Things, a także wszystkich części Nocy w muzeum. Wytwórnia nie szczędziła z kolei na angażu aktorów. Na ekranie zobaczymy bowiem oprócz Reynoldsa także coraz bardziej popularnego Taikę Waititiego, Joe Keery’ego oraz Jodie Comer. Premierę filmu miała miejsce 13 sierpnia.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wojtek pisze:

Gratulacje. Oficjalnie blokuje waszą stronę za spojlery.

Adrian Jamróg pisze:

Skoro przeczytałeś tytuł, że dotyczy to cameo w filmie i logiczne, że będzie to spoiler, to po co wchodziłeś w artykuł? :>

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?