Frankenstein z obsadą, ale kto kogo zagra? My już wiemy

Mia Goth, Andrew Garfield i Oscar Isaac pojawią się w filmie Frankenstein Guillermo del Toro. Wiemy również jakie role zagrają.

Guillermo del Toro powraca z nową adaptacją kultowej opowieści Frankenstein. Produkcja powstanie dla Netflixa, a w obsadzie znajdują się takie gwiazdy jak Mia Goth, Andrew Garfield i Oscar Isaac. Kto kogo zagra?

Perfekcyjny casting?

Jak donosi serwis Fearhq, Oscar Isaac wcieli się w tytułowego doktora, Andrew Garfield natomiast będzie potworem, a Mia Goth wejdzie w buty miłości Frankensteina – Elizabeth. W obsadzie również znajduje się Christoph Waltz, lecz na chwilę obecną nie wiemy kogo zagra.

frankenstein

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Śmierćgazm 2 oficjalnie powstanie! Zebrano odpowiednią kwotę

Guillermo Del Toro rozwija projekt, oparty na powieści angielskiej autorki Mary Shelley z 1818 roku, już od kilku lat. Niemniej jednak nie jest jasne, jak wiernie zamierza zinterpretować materiał źródłowy. Frankenstein stanowi część wieloletniego kontraktu filmowca z serwisem Netflix, gdzie ten posiada kilka projektów, które są na różnych etapach rozwoju. Według źródeł rozmowy dotyczące filmu są na bardzo wczesnym etapie.


Źródło: fearhq.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?