Fortnite może doczekać się ekranizacji? Zack Snyder wyraził takowe chęci!

W jednym z ostatnich wywiadów, Zack Snyder przyznał, że ma na oku ekranizacje jednej gry wideo. Jest nią Fortnite.

Zack Snyder ostatnio nam się bardzo rozbrykał z produkcją filmów. Już 22 grudnia na Netflix pojawi się Rebel Moon, który nie uzyskał zbyt pozytywnych recenzji. Niemniej reżyser się nie poddaje. W jednym z ostatnich wywiadów wyraził chęć stworzenia adaptacji gry Fortnite.

Hit czy kit?

W wywiadzie dla Etalk Snyder potwierdził swoje duże zainteresowanie, opisując świat Fortnite jako niesamowity. Pochwalił wyjątkowe możliwości gry do zaskakiwania graczy swoją nieprzewidywalnością, stwierdzając, że Fortnite to coś zupełnie innego, niż początkowo przewidywał. Może i by to mogło przejść, patrząc jak ostatnimi czasy dobre są ekranizacje gier wideo. Wystarczy spojrzeć na wyniki The Last of Us i Super Mario Bros. Film.

Fortnite

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Rebel Moon jako widowisko na ogromną skalę. Garść ciekawostek przed premierą

Opis najnowszego filmu Zacka Snydera:

Rebel Moon — nowy film Zacka Snydera, twórcy 300Człowieka ze stali Armii umarłych — to epicka opowieść z gatunku science fiction oraz fantasy, która nabierała kształtów przez kilka dekad.

Po tym, jak rozbiła się na księżycu gdzieś na krańcach wszechświata, Kora (Sofia Boutella), kobieta, której przeszłość okryta jest tajemnicą, zaczyna nowe życie w spokojnej rolniczej osadzie. Wkrótce jednak to ona właśnie staje się dla mieszkańców jedyną nadzieją na przetrwanie, gdy despotyczny regent Balisarius (Fra Fee) i jego okrutny wysłannik admirał Noble (Ed Skrein) odkrywają, że rolnicy nieumyślnie sprzedali ich plony Bloodaxe’om (Cleopatra Coleman i Ray Fisher) — przywódcom bezwzględnych powstańców ściganych przez Imperium.

Mając za zadanie znaleźć wyszkolonych wojowników, którzy zaryzykują życiem, by bronić ludu Veldt, Kora i Gunnar (Michiel Huisman), wrażliwy rolnik nieznający wojennej rzeczywistości, wyruszają na poszukiwania Bloodaxe’ów wraz z zebraną przez siebie grupką wojowników, których łączy potrzeba odkupienia. Są wśród nich pilot i najemnik Kai (Charlie Hunnam); generał i legendarny dowódca Titus (Djimon Hounsou); genialna wojowniczka Nemesis (Doona Bae); Tarak (Staz Nair), jeniec o królewskich korzeniach oraz Milius (E. Duffy), wojownik ruchu oporu.

Tymczasem na Veldt Jimmy (voiced by Anthony Hopkins), pozostający w gotowości pradawny mechaniczny obrońca, budzi się, widząc przed sobą nowy cel. Świeżo upieczeni rewolucjoniści muszą zaś nauczyć się ufać sobie nawzajem i walczyć ramię w ramię, zanim armie Imperium zgładzą ich wszystkich.

Pierwsza część filmu o tytule Dziecko ognia trafi na Netflix 22 grudnia tego roku, natomiast jej kontynuacja Zadająca rany – 19 kwietnia 2024 roku.


Źródło: gameishard.gg / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?