FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE'A zwiastun
FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE'A zwiastun

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – pojawił się nowy zwiastun filmu!

Pojawienie się zwiastuna nowej części Fantastycznych zwierząt było zapowiadane już jakiś czas temu. Niestety twórcą nie udało się wtedy opublikować materiału z bliżej nie znanych przyczyn. Dziś jednak nastał wreszcie moment, w którym możemy zobaczyć nowy trailer produkcji!

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawie. Największe zainteresowanie w tym wszystkim wzbudza jednak nowa obsada Grindelwalda. Wiele osób niepokoi fakt zmiany aktora. Jednak patrząc na nowy zwiastun, wygląda to jakby Mads Mikkelsen odnalazł się w roli szalonego czarodzieja i może zafundować nam świetny występ! Czy tak będzie? Tego dowiemy się już w kwietniu!

https://www.facebook.com/fantasticbeastsmovie/posts/5034498753275243

Opis od Warner Bros.: Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a studia Warner Bros. Pictures to najnowsza przygoda ze Świata Czarodziejów™, stworzonego przez J.K. Rowling. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka? W filmie występuje gwiazdorska obsada pod przewodem zdobywcy Oscara Eddiego Redmayne’a (Teoria wszystkiego), dwukrotnie nominowanego do Oscara Jude’a Lawa (Wzgórze nadziei, Utalentowany pan Ripley), Ezry Millera, Dana Foglera, Alison Sudol, Calluma Turnera, Jessiki Williams, Katherine Waterston i Madsa Mikkelsena. Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zostały wyreżyserowane przez Davida Yatesa na podstawie scenariusza J.K. Rowling i Steve’a Klovesa, którzy oparli się na scenariuszu J.K. Rowling. Film wyprodukowali David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves, Lionel Wigram i Tim Lewis. Neil Blair, Danny Cohen, Josh Berger, Courtenay Valenti i Michael Sharp pełnili funkcję producentów wykonawczych.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – masa plakatów prezentujących postaci trafiła do sieci!

W ekipie znaleźli się operator George Richmond (Rocketman, Kingsman: Złoty krąg), nagrodzony trzema Oscarami scenograf Stuart Craig (Angielski pacjent, Niebezpieczne związki, Gandhi, filmy z serii Harry Potter Fantastyczne zwierzęta) oraz scenograf Neil Lamont (Han Solo: Gwiezdne wojny – historieŁotr 1. Gwiezdne wojny – historie), czterokrotnie nagrodzona Oscarem projektantka kostiumów Colleen Atwood (Chicago, Wyznania gejszy, Alicja w Krainie Czarów, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć), jak również wieloletni montażysta Yatesa Mark Day (Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, cztery ostatnie filmy z serii Harry Potter). Muzykę skomponował dziewięciokrotnie nominowany do Oscara James Newton Howard (Wieści ze świata, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie GrindelwaldaOpór, Michael Clayton, cykl Igrzyska śmierci). Warner Bros. Pictures przedstawia produkcję Heyday Films w reżyserii Davida Yatesa pod tytułem Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a, której międzynarodowa premiera kinowa jest przewidziana na 7 kwietnia 2022 roku, zaś w Ameryce Północnej na 15 kwietnia 2022 roku. Obraz będzie rozpowszechniany na całym świecie w wybranych kinach i kinach IMAX przez Warner Bros. Pictures.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a – zwiastun #2 filmu!


Źródła: Youtube, Warner Bros Polska/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?