Escape Room: Najlepsi z najlepszych – zagadka inspirowana bankiem z laserami w roli głównej!

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała nowy fragment filmu Escape Room: Najlepsi z najlepszych, w którym bohaterowie muszą zmierzyć się z całkiem pomysłową oraz zabójczą pułapką. Serdecznie zapraszam do oglądania. Wspomniana produkcja to kontynuacja ciepłego przyjętego przez widzów obrazu grozy z 2019 roku. Reżyserem zarówno pierwowzoru, jak i sequela jest Adam Robitel. Za scenariusz z kolei odpowiada dość pokaźny zespół twórców. Należą do niego następujący filmowcy: Will Honley, Oren Uziel, Maria Melnik, Daniel Tuch, Christine Lavaf i Fritz Bohm.

W Escape Room: Najlepsi z najlepszych widzowie zobaczą ponownie Taylor Russell oraz Logana Millera, których bohaterowie jako jedyni przetrwali krwawe zmagania z pierwowzoru. Czy w kontynuacji będą równie ostrożni i przebiegli, aby dotrwać do samego końca, a tym samym ponownie zwyciężyć?

Udostępniony, krótki materiał filmowy skupia się na pokoju-zagadce przypominającym z pozoru zwyczajny bank. Zgodnie z tytułem umieszczonego poniżej wideo, który brzmi Krwawe pieniądze, bohaterowie muszą naznaczyć puste rachunki krwią, nim laserowa pułapka w pełni się uaktywni, a co za tym idzie, przebywający w pomieszczeniu nieszczęśnicy niechybnie zginą na skutek poniesionych obrażeń.

Zobacz również: Chapelwaite – pełny zwiastun serialu opartego na opowiadaniu Dola Jerusalem!

W kontynuacji obrazu grozy szóstka niczego nieświadomych ludzi odkrywa, iż została uwięziona w kolejnym niecodziennym zestawieniu pokoi zagadek. Śmiertelnie niebezpiecznych. Zmuszających do błyskawicznego podejmowania decyzji. Wymagających sprytu i przebiegłości. Refleksu. Zwinności. Zdolności do poświeceń. W miarę rozwoju akcji nieszczęśnicy powoli dowiadują się, co ich łączy, by zachować jakąkolwiek szansę na przeżycie. Ponadto odkrywają, że nie są tu przypadkiem. Każdy z nich miał już kiedyś (nie)przyjemność wziąć udział w równie niebezpiecznej zabawie… i przetrwać.

W obsadzie filmu, oprócz rzeczonej powyżej dwójki, znajdują się również: Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel i Carlito Olivero. Sequel wydanego w 2019 roku filmu Escape Room zadebiutuje na ekranach amerykańskich kin już 16 lipca 2021 roku.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures; CTMG, Inc.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?