Escape Room: Najlepsi z najlepszych – czempioni podejmują współpracę, aby rozwiązać zagadkę

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała kolejny fragment filmu Escape Room: Najlepsi z najlepszych, z okazji jego amerykańskiej premiery, która miała miejsce w miniony piątek. Tym razem udostępnione wideo przedstawia pierwsze wyzwanie, jakiemu muszą podołać czempioni poprzednich edycji.

Wspomniana produkcja to kontynuacja ciepłego przyjętego przez widzów obrazu grozy z 2019 roku. Reżyserem zarówno pierwowzoru, jak i sequela jest Adam Robitel. Za scenariusz z kolei odpowiada dość pokaźny zespół twórców. Należą do niego następujący filmowcy: Will Honley, Oren Uziel, Maria Melnik, Daniel Tuch, Christine Lavaf i Fritz Bohm.

W Escape Room: Najlepsi z najlepszych widzowie zobaczą ponownie Taylor Russell oraz Logana Millera, których bohaterowie jako jedyni przetrwali krwawe zmagania z pierwowzoru. Czy w kontynuacji będą równie ostrożni i przebiegli, aby dotrwać do samego końca, a tym samym ponownie zwyciężyć?

Zobacz również: Wyprawa do dżungli – pierwsze fragmenty filmu, materiał zza kulis oraz nowa zapowiedź!

W kontynuacji obrazu grozy szóstka niczego nieświadomych ludzi odkrywa, iż została uwięziona w kolejnym niecodziennym zestawieniu pokoi zagadek. Śmiertelnie niebezpiecznych. Zmuszających do błyskawicznego podejmowania decyzji. Wymagających sprytu i przebiegłości. Refleksu. Zwinności. Zdolności do poświeceń. W miarę rozwoju akcji nieszczęśnicy powoli dowiadują się, co ich łączy, by zachować jakąkolwiek szansę na przeżycie. Ponadto odkrywają, że nie są tu przypadkiem. Każdy z nich miał już kiedyś (nie)przyjemność wziąć udział w równie niebezpiecznej zabawie… i przetrwać.

W obsadzie filmu, oprócz rzeczonej powyżej dwójki, znajdują się również: Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel i Carlito Olivero. Sequel wydanego w 2019 roku filmu Escape Room możecie od wczoraj oglądać w polskich kinach. Jesteście już po seansie? Jeśli tak, to podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures; CTMG, Inc.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?