emma roberts w filmie madame web
emma roberts w filmie madame web

Emma Roberts w obsadzie Madame Web!

Obsada Madame Web wciąż się powiększa. Tym razem źródła podają, iż do Dakoty Johnson, która wcieli się w tytułową bohaterkę filmu dołączyła gwiazda m.in. Krzyk 4 – Emma Roberts!

Na chwilę obecną nie znamy szczegółów dotyczących roli, którą zagra Emma Roberts w Madame Web. Sytuacja podobnie wygląda z ogłoszoną wcześniej częścią obsady, na którą składają się: Sydney Sweeney, Celeste O’Connor, Isabela Merced, a także Tahar Rahim.

Jeśli zaś chodzi o fabułę filmu przewiduje się luźno zaadaptowaną genezę tytułowej bohaterki. Oryginalnie Madame Web jest starszą schorowaną kobietą, którą podtrzymuje przy życiu urządzenie przypominające pajęczą sieć. Z tego powodu niezwykle rzadko brała aktywny udział w walce z przeciwnikami.

Madame Web - Dakota Johnson zostanie pierwszą superbohaterką Sony’s Spider-Man Universe!

Madame Web z Marvel Comics

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W rolę tytułową wcieli się Dakota Johnson (50 twarzy GreyaSuspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak: Jessica Jones czy Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za nadchodzącego Morbiusa. Źródła Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela.

Zobacz również: Thor: Miłość i grom pozostawi coś po sobie, w świątecznym odcinku Strażników Galaktyki


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Vertical Entertainment

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?