elon musk
elon musk

Elon Musk ostro jedzie po Disneyu. Poszło o Piratów z Karaibów

Ostatnio pojawiła się informacja o rzekomym zastąpieniu Johnny’ego Deppa w Piratach z Karaibów. Elon Musk wydał swoje oświadczenie na temat tego recastu. Nie jest ono przyjemne.

Okazuje się, że Elon Musk dalej jest pokłócony z Disneyem, a wyraz tego dał na swoim profilu X, gdzie pojechał dość ostro. Multimilioner wypowiedział się krytycznie na temat recastu Johnny’ego Deppa, o którym pisaliśmy jakiś czas temu na naszej stronie.

Elon Musk wyjaśnia Disneya

Mimo iż właściciel SpaceX wystąpił w jednym filmie Disneya jako cameo, mowa o Iron Man 2, to nie jest na przyjaznej ścieżce z korporacją Myszki Miki.

Ostatnio Daniel Richtman doniósł na swoim koncie Patreon, że prace nad nowymi Piratami z Karaibów wciąż trwają, a scenariusz nadal tworzą Craig Mazin i Ted Elliott. Co więcej, plany co do głównej roli uległy zmianie, a Ayo Edebiri z The Bear jest teraz przypuszczalnie rozważana jako gwiazda filmu. Pierwotną kandydatką była Karen Gillan, ale plany ciągle ulegały zmianom.

Elon Musk wyśmiał plotkę podaną przez Daniela Richtmana na temat potencjalnego wystąpienia Ayo Edebiri z komentarzem Disney ssie.

Więcej o produkcjach Disneya przeczytasz na Movies Room:

Do tej pory stworzono pięć filmów należących do serii Piraci z Karaibów, które powstawały w latach 2003-2017. Amerykańskie filmy przygodowe wyprodukowane przez Jerry’ego Bruckheimera i Disneya okazały się wielkim sukcesem finansowym zarabiając w światowym box office ponad 4,5 miliarda dolarów. Gwiazdami przygodowych superprodukcji byli Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Bill Nighy, Geoffrey Rush, Penelope Cruz czy Javier Bardem.


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?