Doktor Strange w multiwersum obłędu - Scarlet Witch na nowym zdjęciu z filmu! Elizabeth Olsen Scarlet Witch
Doktor Strange w multiwersum obłędu - Scarlet Witch na nowym zdjęciu z filmu! Elizabeth Olsen Scarlet Witch

Elizabeth Olsen nie chce być znana wyłącznie z roli Scarlett Witch

Elizabeth Olsen przyznała, że potrzebuje w swoim życiu innych postaci niż Scarlet Witch.

Elizabeth Olsen wciela się w postać Wandy Maximoff od 2014 roku. Bez wątpienia jest to najbardziej rozpoznawalna rola aktorki. Ta jednak w udzielonym przed trwającym strajkiem aktorów wywiadzie dla The Times zdradziła, że poszukuje odmiany w postaciach, które gra.

Próbuję to rozgryźć… Ponieważ, szczególnie w ciągu ostatnich czterech lat, moim dorobkiem był Marvel. To nie tak, że nie chcę być kojarzona tylko z tą postacią. Ale naprawdę czuję, że muszę zbudować coś innego, aby zachować równowagę. Tak bardzo chcę teraz robić filmy. Mam nadzieję, że niektóre z nich połączą się w taki sposób, w jaki czuję, że mogą. Ale tak, to jest coś, czego potrzebuję. Po prostu potrzebuję innych postaci w moim życiu. Jedna postać nie zapewnia długowieczności.

Elizabeth Olsen chce bardziej różnorodnych ról

Następnie aktorka wspomniała o dwóch projektach spoza Marvel Studios, w których zagrała oraz naprawdę je docenia.

Wind River i Ingrid wyrusza na zachód to filmy, z których wyboru byłam bardzo dumny. Były tak różne, że nie można ich porównywać. Chcę więcej różnorodności w swoim życiu tylko dlatego, że czerpię z niej satysfakcję.

Zobacz również: Czy Pepper Potts powróci? Gwyneth Paltrow komentuje

Elizabeth Olsen Scarlet Witch

fot. kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Opis ostatniego filmu ze Scarlet Witch: Doktor Strange w multiwersum obłędu to superprodukcja Marvel Studios będąca częścią tzw. IV Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Gwiazdami filmu Sama Raimiego są Benedict Cumberbatch w tytułowej roli, Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff/Scarlet Witch, Rachel McAdams powracająca jako dr Christine Palmer, a także Xochitl Gomez jako America Chavez.


Źródło: The Times / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?