Opowieść podręcznej, elisabeth moss
Opowieść podręcznej, elisabeth moss

Elisabeth Moss i Max Minghella znów połączą siły, jednak tym razem w zupełnie innych rolach

Shell to nadchodzący thriller psychologiczny, nad którym pracować będą gwiazdy serialu Opowieść podręcznej Elisabeth Moss i Max Minghella. Jednak tym razem współpraca aktorów będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Elisabeth Moss i Max Minghella są gwiazdami serialu Opowieść podręcznej. Moss wciela się w główną bohaterkę (June Osborne), zaś Minghella gra jej kochanka Nicka. Tym razem nie będziemy mieli jednak do czynienia z ekranową parą. W Shell Moss zagra bowiem główną bohaterkę filmu, za to Minghella będzie jego reżyserem.

Kto jeszcze zagra w Shell?

W obsadzie thrillera psychologicznego osadzonego w świecie, w którym obsesja na punkcie młodego wyglądu przekroczyła pewne granice, zobaczymy również: Kate Hudson (Glass Onion: Film z serii “Na noże”) oraz Kaię Gerber (Babilon).

fot. kadr z serialu Opowieść podręcznej

Zobacz również: Drew Barrymore zrezygnowała z prowadzenia gali MTV Movie & TV Awards. Aktorka ma ważny powód

O czym opowie Shell

Aktorka Samantha (Elisabeth Moss) ma możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego w tytułowej firmie zajmującej się zdrowiem i urodą. Gwarantuje ona zachowanie młodego wyglądu swoich klientów na zawsze. Terapia zmienia życie i karierę Samanthy, a ona nawiązuje rosnącą przyjaźń z dyrektorką generalną Shell, niezwykle czarującą Zoe Shannon (Kate Hudson). Kiedy grupa byłych pacjentów Shell znika w tajemniczych okolicznościach, w tym popularna gwiazda mediów społecznościowych Chloe Benson (Kaia Gerber), Samantha zaczyna się bać, że sama może być w niebezpieczeństwie.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Opowieść podręcznej 

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?