Ant-Man, the invite
Ant-Man, the invite

Ekranowi Ant-Man i Walkiria połączą siły w The Invite!

Tessa Thompson i Paul Rudd zagrają główne role w komedii Jonathana Daytona oraz Valerie Faris pt. The Invite. W obsadzie znalazła się również Amy Adams!

Mamy Marvela bez Marvela! To już nie pierwszy projekt, w którym gwiazdy MCU łączą siły. Przykładem jest chociażby niedawno dodany na Apple TV+ Ghosted, w którym zagrali Chris Evans, Anthony Mackie, a także Sebastian Stan. Teraz zaś będziemy mieli okazję zobaczyć, jak marvelowi Ant-Man i Walkiria (Paul Rudd i Tessa Thompson) sprawdzą się w przyziemnej komedii The Invite.

valkyrie thor ragnarok tessa thompson

Fot. Kadr z filmu Thor: Ragnarok/Marvel

O czym opowie The Invite?

Film opowiada historię Joego (Paul Rudd) i Angeli (Amy Adams), którzy po 15 latach małżeństwa dowiadują się, że ich związek wpadł w rutynę. Zdesperowana Angela, by porozmawiać, zaprasza ich hałaśliwych sąsiadów, Kaylę (Tessa Thompson) i Shane’a, na koktajle. Joe, zirytowany koniecznością spotkania z tą uciążliwą parą, planuje wykorzystać okazję, by się z nimi skonfrontować; jednak zarówno on, jak i Angela dostają znacznie więcej, niż się spodziewali. Para odkrywa, że Shane i Kayla organizują cotygodniowe orgie i mają zaproszenia do zaoferowania.

Zaczarowana - Amy Adams powróci w kontynuacji!

fot. Amy Adams w filmie Zaczarowana

Zobacz również: Sukcesja i jej finałowy odcinek pobije rekord długości. Trwa tyle co film pełnometrażowy!

Scenariusz do The Invite napisali nominowana do nagrody Emmy Rashida Jones i zdobywca Oscara Will McCormack. Są oni współautorami niezależnego dramatu romantycznego Celeste i Jesse – na zawsze razem. Film opierać się będzie na nagrodzonym Goyą Sentimental w reżyserii Cesca Gaya.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Ant-Man i Osa

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?