egzorcysta
egzorcysta

Egzorcysta powróci już w październiku!

Kultowa serią jaką jest Egzorcysta powróci już w październiku. Udostępniono plakat oraz podtytuł kontynuacji klasycznego horroru.

Egzorcysta powraca (nie chodzi wcale o tego od Walaszka), gdyż Pazuzu nie powiedział ostatniego słowa. Dziś oryginał jest z lekka kiczowaty, lecz wciąż dobry. Jak będzie z kolejną częścią? Dowiemy się w październiku.

Oficjalne plakaty

Nowego Egzorcystę wyreżyseruje David Gordon Green. Bardzo to ekscytuje fanów serii, gdyż reżyser na swoim koncie ma udane dwie części Halloween. Podczas San Diego Comic-Con mogliśmy zobaczyć pierwsze plakaty. Zostały one również udostępnione na profilu filmu.

Zobacz również: Duchy w Wenecji z pierwszym zwiastunem. Hercules Poirot wraca do akcji!

Opis oryginału: Kontrowersyjny i popularny od momentu pojawienia się na ekranach, Egzorcysta przetrwał jako klasyk, który miał ogromny wpływ na kolejne filmy, i który szokuje oraz przeraża do dnia dzisiejszego. Ta wywołująca dreszcze, realistyczna opowieść o przerażającej istocie obecnej w niewinnej dziewczynie, szalonej decyzji jej matki, która ma pomóc ją uratować oraz dwóch księżach – jednym wątpiącym i drugim, głęboko wierzącym – łączącym siły w walce z najpotężniejszym złem, zawsze zapiera dech w piersiach widzów. Fenomen swoich czasów i wszech czasów, Egzorcysta, zaskakuje i wywołuje niepokój, jak żaden inny film.

Egzorcysta

Kadr z filmu Egzorcysta


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?