Edward Norton w The Incredible Hulk
Edward Norton w The Incredible Hulk

Edward Norton nadal ma za złe Marvelowi źle napisany scenariusz do The Incredible Hulk

Filmy z Marvel Cinematic Universe przechodzą w tej chwili od triumfu do triumfu – zarówno w box office, jak i wśród widzów i krytyków – jednak jak wiadomo, nie zawsze tak było. Po wystartowaniu Iron Manem w 2008 roku wyszedł The Incredible Hulk, który był zarazem pierwszym poważnym potknięciem MCU.

Edward Norton, który zagrał główną rolę, ewidentnie wciąż ma za złe to, jak potraktowano scenariusz, w kluczowym momencie usuwając ze skryptu wiele wątków, które on sam sugerował, że się przydadzą. W trakcie jednego z roastów Bruce’a Willisa na Comedy Central aktor przyznał, że chciał lepszy scenariusz na The Incredible Hulk:

Zobacz również: Captain Marvel i Iron Man na nowym fanowskim plakacie Avengers 4!

Cóż, kto oglądał film Leterriera, ten chyba nie znajdzie zbyt wiele argumentów na odparcie tej tezy. Szkoda jedynie, że nigdy nie dowiemy się, czy faktycznie mogliśmy oglądać coś znacznie lepszego – coś co być może sprawiłoby, że Bruce’a Bannera nadal grałby Norton.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?