Dzieciak rządzi 2 - premiera animacji przesunięta o pół roku
Dzieciak rządzi 2 - premiera animacji przesunięta o pół roku

Dzieciak rządzi 2 – premiera przesunięta o pół roku!

Druga część przygód niesfornego Teda i jego brata nie pojawi się w zapowiedzianym terminie. Animacja DreamWorks została przesunięta aż o sześć miesięcy.

Dzieciak rządzi 2 ukaże się zatem we wrześniu 2021 roku. Można zakładać, że studio czeka na ustabilizowanie się sytuacji z COVID-19 i ponowne otwarcie kin. To zupełnie odwrotna taktyka do tej, którą przyjęło studio Warner Bros., ogłaszając, że wszystkie zapowiedziane na nadchodzący rok premiery odbędą się równocześnie w otwartych kinach i na platformach streamingowych.

Pierwotnie druga część animacji Dzieciak rządzi miała trafić do dystrybucji w marcu. Teraz datę premiery wyznaczono na 17 sierpnia 2021 roku. Rykoszetem dostało się innej produkcji animowanej – The Bad Guys, którą przesunięto na 2022 rok.

DreamWorks, jak widać, chce zapewnić swoim fanom komfort w oglądaniu filmu i możliwość zrobienia tego w kinie, ale kto wie, czy do tego czasu pandemia ustąpi, a rządy państw postanowią zrezygnować z tak dużych obostrzeń. Możliwe, że data wydania znów ulegnie aktualizacji i widzom przyjdzie czekać jeszcze dłużej.

Zobacz również: Demon Slayer the Movie: Mugen Train – film pobił rekord japońskiego box office!

Dzieciak rządzi 2 ponownie połączy ze sobą dwóch braci, którzy już jako dorośli ponownie wezmą udział w misji o przyszłość Korporacji Bobas. Choć tym razem szefem zostanie córka Timy’ego.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Dzieciak rządzi 2

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?