spider-man
spider-man

Kiedy zobaczymy Spider-Man: Beyond the Spider-Verse? Twórcy nie zostawiają na pismakach suchej nitki

Wokół Spider-Man: Beyond the Spider-Verse narodziło się sporo kontrowersji. Jednak producenci wychodzą z tego sprawną ręką.

Jak mogliśmy się spodziewać, po tajemniczym usunięciu daty premiery filmu Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, twórcy strają się zatuszować nieludzkie trakowanie pracowników nadchodzącego filmu o Milesie Moralesie. Tajemnicza data premiery daje to we znaki.

Nowa data premiery?

Wokół nowej części przygód o Milesie Moralesie narodziło się sporo komplikacji, głównie spowodowanych faktem nieludzkiego traktowania ludzi odpowiedzialnych za ten film. Niemniej, jedni z producentów tejże superprodukcji wyszedł przed szereg i powiedział co nieco o premierze wielkiego finału multiwersowych przygód. W rozmowie z Digital Spy, Phil Lord i Chris Miller, producenci wykonawczy serii Spider-Verse,

Te rozmowy na szczęście przekraczają nasze możliwości. Film trafi do kin, kiedy będzie gotowy i usatysfakcjonuje nas zakończenie historii.

spider-man

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Reżyser Poor Things o zmianie Emmy Stone: “Z jej bardzo białą skórą wyglądało to oszałamiająco”

W najnowszych przygodach Milesa Moralesa bohater ponownie zostanie wciągnięty w świat niekończących się rzeczywistości. W tej podróży ponownie towarzyszyć mu będzie Gwen Stacy aka Ghost Spider. Nie zabraknie również nowych przyjaciół oraz przeciwników. W produkcji animowanej ujrzymy ogromne zbiorowisko superbohaterskich person. Mowa o m.in. Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Cyborg Spider-Woman oraz The Spot (Jason Schwartzman). Pojawi się również Spider-Man z growego uniwersum od Insomniac Games. Tobey Maguire oraz Andrew Garfield również znaleźli się w centrum takich rozmów, ale na ten moment są to tylko spekulacje.


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?