Dwie interesujące produkcje azjatyckie z premierą w Polsce! Zobacz te fantastyczne zwiastuny

Już 18 i 19 sierpnia zadebiutują dwie interesujące produkcje azjatyckie. Są to Wędrująca Ziemia 2 i Born to Fly.

Produkcje azjatyckie są naprawdę fascynujące. Wśród zalewu amerykańskiego kiczu, mogą one służyć jako niezwykłe kathrasis dla przeciętnego odbiorcy. Już 19 sierpnia w kinach zobaczymy taki film jak Wędrująca Ziemia 2, a dzień wcześniej Born to Fly.

Azja przejmuje polskie kina

Bron to Fly to wielki hit kinowy 2023 roku. Zespół operacji specjalnych dowodzony przez elitarnych pilotów otrzymuje rozkaz przetestowania nowych myśliwców. Lot testowy za lotem testowym, rzucają wyzwanie granicom nieba i samych siebie. Ogromny budżet produkcyjny i przełomowe efekty specjalne sprawiają, że Bron to Fly to wspaniałe rozrywka nie tylko dla fanów kultowej serii Top Gun.

Wędrująca Ziemia 2 natomiast to jeden z najbardziej kasowych filmów 2023 roku. Superprodukcja katastroficzna, opowieść o ludzkości, która musi znaleźć sposób na ocalenie nękanej różnymi katastrofami Ziemi. Akcja filmu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Nasz układ słoneczny zaczyna dotykać seria katastrof, na czele z umierającym Słońcem. Naukowcy muszą znaleźć rozwiązanie tego problemu. Rozpoczyna się desperacka walka z czasem, której stawką jest przetrwanie całego ludzkiego gatunku Czy uda im się pokonać wszystkie przeszkody i zapewnić przetrwanie naszej planecie?

Zobacz również: The First Slam Dunk – recenzja filmu. Koszykarskie anime w komputerowym wydaniu

Azjatyckie produkcje cieszą się coraz większym poważaniem. Wśród tegorocznej gali wręczenia Oscarów bank rozbiło Wszystko Wszędzie Naraz, które pochodzi właśnie z dalekiego wschodu. Produkcja otrzymała 7 nagród, w tym jedną za film roku.

produkcje azjatyckie

fot. materiały prasowe


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?