dwayne johnson the rock szybcy i wściekli
dwayne johnson the rock szybcy i wściekli

Dwayne Johnson powraca do serii Szybcy i Wściekli! Zobaczymy go w Spin-Offie

Dwayne Johnson powraca do serii Szybcy i Wściekli. Aktor pojawi się w spin-offie Hobbs oraz drugiej części dziesiątki.

Wiemy, że Vin Diesel i Dwayne Johnson mają ze sobą na pieńku. Niemniej jednak The Rock powraca do serii Szybcy i Wściekli. Zobaczymy go w drugiej części finału oraz spin-offie, który dzieje się przed nim.

Jak do tego doszło?

Dwayne Johnson i Universal Pictures ogłosili dzisiaj, że The Rock ponownie dołącza do serii. Szybcy i Wściekli 11 zobaczymy dopiero w 2025 roku, lecz przed tym ex-wrestler wystąpi w spin-offie o tytule Hobbs. Napisał:

Następnym filmem z serii Szybcy i wściekli, w którym zobaczycie legendarnego stróża prawa, będzie film HOBBS, który posłuży jako świeży, nowy rozdział i będzie podbudową do Szybcy i wściekli 11.

The Hollywood Reporter dodaje, że nie będzie to kontynuacja Hobbsa i Shawa.

Hobbs and Shaw

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Szybcy i wściekli 10 – recenzja filmu! Anioły i demony

Opis ostatniej części:

Dziesiąty film sagi Szybcy i wściekli rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność. W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.


Źródło: actionewz.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?