Dwayne Johnson
Dwayne Johnson

Dwayne Johnson ma problemy finansowe? Aktor powraca do WWE

Dwayne Johnson powrócił nie tylko do serii Szybcy i wściekli, lecz również do WWE. Mówi się, że aktor chce zarobić podczas strajku SAG-AFTRA.

Jak dobrze wiemy, strajk nie jest niczym przyjemnym. Pracodawcy nie mają zysków, a pracownicy nie dostają płacone. Podczas strajku aktorów cierpią też widzowie, gdyż nie otrzymują oni wyczekiwanych filmów. Dwayne Johnson w trakcie strajku powrócił do WWE, a wielu zarzuca mu chęć zarobku.

Bez łamistrajka

Mimo iż pro wrestling jest oparty na scenariuszu, nie ogranicza go strajk. Prawdopodobnie z tego powodu do WWE powrócił Dwayne The Rock Johnson. Pojawiły się również plotki, że gwiazda Black Adama ma walczyć na Wrestlemanii, lecz mimo to – jego przyszłość jest niepewna. Co więcej, pojawiły się słowa, że jego powrót jest nie tylko powiązany ze strajkami SAG-AFTRA, lecz z chęcią ocieplenia swojego wizerunku, po tragicznym Black Adamie.

Mamy zwiastun serialu o życiu Dwayne'a Johnsona!

fot. kadr z filmu G.I. Joe: Odwet

Zobacz również: Śmierćgazm powraca po siedmiu latach! W końcu ujrzymy kontynuację slashera

Dwayne Johnson powrócił do serii Szybcy i wściekli, więc poniżej opis ostatniej cześci:

W filmie zobaczymy większość gwiazd serii, ale i sporo nowych nazwisk. Na dużym ekranie pojawiają się Vin Diesel, Brie Larson, Jason Momoa, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez, Daniela Melchior, Tyrese Gibson, Sung Kang, Ludacris, Scott Eastwood, Alan Ritchson i Charlize Theron. W trakcie zdjęć Justina Lina na stanowisku reżysera zastąpił Louis Leterrier.

Najnowsza część według aktualnego planu trafiła na duże ekrany 19 maja 2023 roku. To przedostatnia część serii. Jedenasta, finałowa i połączona fabularnie z dziesiątą odsłoną franczyzy część, ma zadebiutować w kinach na początku 2024 roku.

Dodatkowo zapowiedział on film HOBBS, który opowie o jego postaci ze znanej serii.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?