Dune – plakaty bohaterów widowiska science fiction!

Wytwórnie Warner Bros. Pictures oraz Legendary Entertainment opublikowały plakaty bohaterów wysoce oczekiwanego widowiska science fiction pt. Diuna. Opublikowane grafiki możecie podziwiać poniżej.

Opis dystrybutora kina: Film Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Zobacz również: Snake Eyes – finałowy zwiastun trafił do sieci!

W obsadzie filmu znajdują się następujący aktorzy: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Stephen McKinley Henderson, Zendaya, Chang Chen, Sharon Duncan-Brewster, Charlotte Rampling, Jason Momoa i Javier Bardem.

Diuna powstała w oparciu o kultową powieść Franka Herberta wydaną w 1965 roku. Reżyserem remake’u jest piekielnie utalentowany Denis Villeneuve. Twórca nakręcił film na podstawie scenariusza, który napisał wspólnymi siłami z Jonem Spaihtsem oraz Ericem Rothem.

Diuna pojawi się w kinach oraz ofercie HBO Max już 22 października 2021 roku.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia i zdjęcia: Warner Bros. Pictures; Legendary Entertainment

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?