ghostbusters pogromcy duchów
ghostbusters pogromcy duchów

Duchy chowajcie się! Pogromcy duchów: Imperium Lodu już w kwietniu nawiedzą kina!

Sony Pictures właśnie udostępniło światu pierwszy zwiastun długo oczekiwanego filmu Pogromcy duchów: Imperium Lodu. Produkcja ta będzie kontynuować wątki zapoczątkowane w poprzedniej części z 2021 roku, kontynuując niezwykłą historię zespołu Pogromców Duchów w walce z nadprzyrodzonymi siłami.

Pogromcy duchów: Imperium Lodu – oficjalny zwiastun

Możemy zobaczyć, że nowy zwiastun mocno opiera się na nostalgii starych fanów tej długoletniej serii. W zwiastunie możemy zobaczyć starą ekipę składającą się z Raya (Dan Aykroyd), Petera (Bill Murray) i Winstona (Ernie Hudson), a także Janine (Annie Potts) i nowy zespół składający się z Gary’ego Groobersona (Paul Rudd), córki zmarłego Egona (Harold Ramis), Callie Spengler (Carrie Coon) oraz jej dzieci Trevora (Finn Wolfhard) i Phoebe (McKenna Grace).

Więcej ze świata kina na Movies Room:

Co wiemy o filmie Pogromcy duchów: Imperium Lodu?

Historia skupia się na tajemniczym artefakcie, który zostaje przyniesiony do Raya przez postać, którą gra Kumail Nanjiani, uwalniając przerażającą istotę znaną jako Garraka, zdolną do “kontrolowania armii duchów” i wywołania drugiej epoki lodowcowej. Do tego rodzina Spenglerów postanawia opuścić Summerville w Oklahomie i wrócić do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło – kultowej remizy strażackiej w Nowym Jorku.

Premiera filmu 5 kwietnia tego roku.


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?