Downtown Abbey
Downtown Abbey

Downton Abbey – powstanie nowy film!

Hugh Bonneville zdradził, że w niedalekiej przyszłości powstanie druga część kinowej kontynuacji Downton Abbey.

Hugh Bonneville zakomunikował dobrą wiadomość sympatykom serialu Downton Abbey. Aktor, który wykreował postać Lorda Granthama, potwierdził powrót bohaterów na kinowe ekrany. Zastrzegł jednak, iż sytuacja z koronawirusem musi zostać wcześniej opanowana:

Zobacz również: Tom & Jerry – walentynkowa zapowiedź filmu

Jeśli każdy, komu zaoferowano szczepionkę, zaszczepi się, możemy nakręcić film. Nakręcimy film. To normalna rzecz, że planety krążą, zaczynają się wyrównywać, ale wokół krąży coś, co nazywa się koronawirusem. Dopóki nie będzie to kontrolowane w rozsądny sposób, nie będziemy w stanie uporządkować tych wszystkich spraw. Z pewnością jest zamiar, żeby to zrobić, bardzo chcielibyśmy to zrobić.

Zobacz również: TOP 30 – Najlepsze polskie komedie romantyczne w historii!

Downton Abbey to jeden z najbardziej cenionych seriali poprzedniej dekady. Przez sześć sezonów widzowie mogli oglądać losy brytyjskiej arystokracji oraz jej służby w czasie burzliwych przemian społecznych w Wielkiej Brytanii. Ogromny sukces serialu spowodował, iż w 2019 roku powstała filmowa kontynuacja. Na kolejną odsłonę fani będą musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

 


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?