Dom i Mia Toretto razem na planie Szybcy i Wściekli 10!

Na przełomie wiosny i lata przyszłego roku pojawi się dziesiąta już część serii Szybcy i wściekli. Tymczasem gwiazdy powoli zaczynają wracać na plan.

Vin Diesel zamieścił na Instagramie materiał, na którym on i Jordana Brewster – czyli ekranowa Mia – ponownie wcielą się w odtwarzane od lat postacie:

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Na obecny moment wiadomo, że w dziesiątej części wystąpią Vin Diesel, Brie Larson, Jason Momoa, Nathalie Emmanuel, Michelle Rodriguez, Daniela Melchior, Tyrese Gibson, Sung Kang,  Ludacris i Charlize Theron. Na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Justin Lin.

Szybcy i wściekli 10 według planu mają trafić na duże ekrany 19 maja 2023 roku. Będzie to przedostatnia część serii. Jedenasta, finałowa i połączona fabularnie z dziesiątą odsłoną franczyzy część ma zadebiutować w kinach na początku 2024 roku.

mia toretto szybcy i wściekli 10 jordana brewster

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Jurassic World: Dominion – bohaterowie filmu na oficjalnych plakatach!

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?