Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Reżyser Scott Derrickson na temat relacji z Samem Raimim
Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Reżyser Scott Derrickson na temat relacji z Samem Raimim

Doktor Strange w multiwersum obłędu – Scott Derrickson reżyser pierwszej części komentuje najnowszy zwiastun!

Najnowszy zwiastun filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu zrobił niezły szum w całym internecie. Reżyser pierwszej części przygód dziwnego doktora, powiedział kilka słów na temat tejże produkcji.

Reżyser pierwszej części filmu Doctor Strange z 2016 roku, który pierwotnie miał trzymać pieczę nad najnowszą produkcją o tym niezwykłym doktorku, opublikował wpis na swoim Twitterze, gdzie chwali pracę Sama Raimiego oraz wczorajszy zwiastun.

Zobacz również: Doktor Strange w multiwersum obłędu – pojawienie jakich cameo zdradza nam plakat filmu?

Kliknijcie w link i przekonajcie się sami, co były reżyser Doctora Strange’a myśli o kolejnej części tego filmu i pracy swojego kolegi po fachu.

 

Doktor Strange w multiwersum obłędu ma być powiązany z serialem WandaVision. W filmie pojawi się Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Oprócz niej w filmie powróci Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange oraz Rachel McAdams jako Christine Palmer. Na stołku reżyserskim zasiądzie Sam Raimi (trylogia Spider-Man), a muzykę do filmu skomponuje Danny Elfman (Spider-Man, Batman).


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?