Doktor Strange w multiwersum obłędu – Inhumans zostaną ponownie wprowadzeni do MCU?!

Wiadomości dotyczące drugiej części przygód Doktora Strange’a bardzo szybko się rozkręcają. Niedawno dowiedzieliśmy się o plotkach dotyczących udziału Fantastycznej Czwórki w produkcji, a dzisiaj inna rodzinka z Marvela staje w świetle reflektorów…

Według plotek, które oblegają cały internet, w filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu pojawią się tak zwani Iluminaci. Jest to organizacja z komiksów Marvela, w której skład wchodził m.in. Tony Stark, Doktor Strange czy Namor. W filmie według doniesień pojawi się aż czterech członków tej grupy. Wiemy już, że w produkcji pojawi się Strange, a według plotek, do MCU zostanie wprowadzony Profesor X oraz Mr. Fantastic. Dodatkowo dzięki portalowi FandomWire dowiedzieliśmy się, że nie będzie to koniec niespodzianek. W filmie pojawić ma się lider rasy Inhumans — Black Bolt! Na ten moment nie wiadomo jednak, kto wcieli się w tę postać. Prawdopodobnie nie będzie to Anson Mount, gdyż Marvel Studios stara się trzymać z dala od serialu Inhumans, który został skasowany po pierwszym sezonie.

Doktor Strange w multiwersum obłędu - Inhumans zostaną ponownie wprowadzeni do MCU?!

Inhumans, ABC Studios

Zobacz również: Spider-Man: Bez drogi do domu – fanowskie grafiki z głównymi bohaterami filmu trafiły do sieci!

Doktor Strange w multiwersum obłędu ma być powiązany z serialem WandaVision. Pojawi się w nim zresztą sama Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Oprócz niej w filmie powróci Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange oraz Rachel McAdams jako Christine Palmer. Na stołku reżyserskim zasiądzie Sam Raimi (trylogia Spider-Man), a muzykę do filmu skomponuje Danny Elfman (Spider-Man, Batman).

Data premiery filmu została zaplanowana na 6 maja 2022 roku.


Źródło: fandomwire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?